Via Creativity

O nás & Kontakt

Teší nás,
sme kreatívne štúdio
v Banskej Bystrici.

Spojili sme sily, aby ste prostredníctvom našej kreativity mohli rásť. Tvoríme moderné online a offline riešenia. Našou misiou je podporovať vás v činnostiach, ktoré pre vás majú význam. Chceme vám odovzdávať vždy len kvalitné a jedinečné projekty, ktoré sú pre nás výzvou a pre vás zážitkom.

Viacreativity
digital-print-visual-identity
Viacreativity

Kontakt arrow

quotation

Sme tu pre klientov,
ktorí chcú pozitívne ovplyvniť
svojich zákazníkov a komunity.

Martin Mišutka  |  CEO

misutka-original

Všeobecné info

Máte nejaké otázky alebo nás
chcete pozdraviť? Pošlite nám
e-mail alebo zavolajte:

hello@viacreativity.sk
+421 949 354 146
+421 918 058 979

Námestie Š. Moysesa 14
974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

Fakturačné údaje

VIAC, s. r. o.

IČO: 51 889 501
DIČ: 2120822572

Nový Svet 4762/12
974 01 Banská Bystrica

Zapísaná na Banská Bystrica,
odd. Sro, vl. č. 34938/S

Zavrieťclose

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE

Redizajn webu, tlačovín a fotografovanie referencií pre UNITECHNOLOGY

UNITECHNOLOGY | 2018

Unitechnology je spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné služby a dodávky v oblasti technického zabezpečenia budov na území Slovenska a v zahraničí. Pre ich prezentačnú webstránku sme navrhli moderný dizajn ladený vo firemných farbách. Celé webové riešenie bolo navrhnuté tak, aby odprezentoval firmu rýchlo a prehľadne. Dôležité informačné body sme umiestnili na úvodnú stránku. Aby sme web pozdvihli na vyššiu úroveň, nafotili sme nové fotografie spoločnosti a jej referencií. Tieto fotografie poslúžili nie len pre webovú prezentáciu, ale aj do novo navrhnutého firemného portfólia, ktoré spoločnosť môže ponúknuť svojim zákazníkom ako prezentačné materiály spoločnosti. Na záver sme pre zjednotenie firemnej identity prepracovali hlavičkový papier.

Poskytnuté služby

Copywriting

Fotografovanie firemných fotografií

Fotografovanie referencií

Redizajn firemnej webstránky

Redizajn tlačovín

Úprava fotografií

Scroll

Moderný vzhľad a prehľadnosť

Klient nás oslovil s požiadavkou modernizácie celého webu. My sme sa rozhodli pre svieži súlad firemných farieb spolu s geometrickými tvarmi, ktoré charakterizujú stavebné a technické odvetvie. Zvolenou farebnou kombináciou a rozložením elementov sme vytvorili prehľadnú firemnú stránku s jednoduchou štruktúrou.

Úpravy a preklady textov

Spoločnosť Unitechnology pôsobí nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Správne preložené texty do ruského a anglického jazyka boli prioritou. Texty sme najprv gramaticky a štylisticky upravili a následne preložili do uvedených cudzích jazykov. 

Firemné tlačoviny

Modernizácia firemného webu si vyžiadala aj redizajn firemných tlačovín. V súlade s webovým dizajnom sme navrhli novú printovú verziu prezentácie spoločnosti a jej produktov. Taktiež sme navrhli hlavičkový papier, ktorý dopĺňa identitu spoločnosti.

Typografia a farby

Moderný webový dizajn si vyžaduje aj vhodne zvolenú typografiu. Našou voľbou bolo voľne dostupné písmo Montserrat, ktoré je vhodné nie len pre digitálne zobrazovanie, ale aj tlačové. Písmo pôsobí moderne a je veľmi dobre čitateľné. Typológiu farieb sme zachovali z pôvodných návrhov a doplnili o dva nové odtiene.

Firemné fotografie

V predchádzajúcom webovom dizajne spoločnosti Unitechnology nám chýbali kvalitné a rozmanité firemné fotografie. Rozhodli sme sa nafotiť sériu nových fotografií, ktoré sú využiteľné na rôznych prezentačných materiáloch spoločnosti.

Predchádzajúci projekt

AUTO-IMP

Nasledujúci projekt

ElevenHill

Zanechajte nám správu.

S vašim projektom
vám radi pomôžeme.

+  Vyplniť rozšírený dotazník

Váš projekt

O aké služby máte záujem?